stojanovic cz np

Stojanović: Možda smo imali i malo sreće

Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović rekao je da su njegovi fudbaleri imali i malo sreće u današnjoj pobedi nad Novim Pazarom.
-Utakmica je bila čvrsta, na teškom terenu u u fantastičnoj atmosferi. Bilo je mnogo agresivnih duela na sredini terena. Mi smo sve podredili osvajanju tri boda, uspeli smo da posle vodećeg gola sačuvamo svoju mrežu i ostvarimo cilj. Možda smo imali malo i sreće – rekao je Stojanović novinarima posle utakmice.
Zvezda je kao gost pobedila Novi Pazar sa 1:0 golom kapitena Nenada Milijaša iz slobodnog udarca u 17. minutu. Crveno-beli će tako sa 59 bodova ostati prvi na tabeli Super lige Srbije i posle 24 odigrane utakmice.
Trener Novog Pazara Zoran Njeguš kazao je da njegovoj ekipi nedostajalo umeća da izjednači rezultat.
-Gol Milijaša nas presekao. Pred kraj prvog poluvremena stvorili smo neki pritisak, imali polušansu ili šansu, a u drugom poluvremenu nismo imali umešnosti da dođemo do izjednačenja, a možda nam je nedostajalo i kvaliteta – kazao je Njeguš.
Zvezda će u narednom kolu u utorak dočekati Radnički iz Niša, dok će Novi Pazar gostovati Donjem Sremu.

Povezana vest:  Morinjo: Nema potrebe za čišćenjem svlačionice