arsenal slavlje  Stuart MacFarlane  Arsenal FCArsenal do pobede za 192 sekunde

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na gostovanju ekupu Aston Vile sa 3:0 u petom kolu Premijer lige.
Ekipa Arsena Vengera je do tri boda stigla za samo 192 sekunde. Mesut Ozil je prvi zatresao mrežu domaće ekipe u 32. minutu, a dva minuta kasnije prednost je duplirao Dani Velbek. Konačan rezultat postavio je Ali Sisoko autogolom u 36. minutu.
Arsenal posle pet odigranih utakmica ima devet bodova i trenutno je četvrti na tabeli, dok Aston Vila ima bod više.
Sautempton je na gostovanju bio bolji od Svonsija sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Viktor Vanijama deset minuta pre kraja meča.
Srpski reprezentativac Dušan Tadić je u pobedničkoj ekipi odigrao ceo meč.
Sautempton je trenutno drugi na tabeli Premijer lige sa deset bodova, dok je Svonsi peti sa devet.
Njukasl i Hal su podeli bodove, pošto su odigrali 2:2, a sva četiri gola su viđena u drugom poluvremenu.
Hal je poveo sa 2:0 golovima Nikice Jelavića u 48. i Mohameda Dijama u 68. minutu, ali je Njukasl, ipak, izvukao bod i to golovima Papisa Sisea u 73. i 87. minutu.
Golova jedino nije bilo na meču između Barnlija i Sanderlenda.