neymar-barsa levateBarselona sigurna protiv Levantea

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u Valensiji ekipu Levantea sa 5:0 (2:0) u utakmici 4. kola španske Primere.
Barselona je ovim trijumfom zadržala maksimalan učinak i prvo mesto na tabeli.
Golove za tim Luisa Enrikea postigli su Nejmar u 34, Rakitić u 44, Ramirez u 57, Pedro u 64. i Mesi u 77. minutu.
Argentinski reprezentativac je u 42. minutu promašio penal, koji je nad njim skrivio Lukas Vintra.
Fudbaleri Almerije zabeležili su prvu pobedu u sezoni pošto su pobedili Real Sosijedad u San Sebastijanu – 1:2.
Viljareal je posle preokreta na stadionu Madrigal pobedio Viljareal rezultatom 4:2, iako su gosti posle prvih pola sata imali prednost od 2:0.
Rezultati i strelci:
Real Sosijedad – Almerija 1:2 (Kastro 85 – De la Bela 30. a.g, Dos Santos 51)
Viljareal – Rajo Valjekano 4:2 (Espinoza 32, Musakio 63, Vieto 74, 87 – Kakuta 22, Bueno 29)
Kordoba – Sevilja 1:3 (Garsija 83 – Baka 8, 88. penal, Mbia 72)
Levante – Barselona 0:5 (Nejmar 34, Rakitić 44, Ramirez 57, Pedro 64, Mesi 77)