inter palermoInteru bod u Palermu i dva poništena gola

Fudbaleri Palerma i Intera odigrali su danas 1:1 u trećem kolu Serije A, a gostima iz Milana poništena su dva gola na ovoj utakmici.
Palermo je poveo posle velike greške nekadašnjeg reprezentativca Srbije Nemanje Vidića, koji je u trećem minutu u svom šesnaestercu izgubio loptu od Franka Vaskeza, koji je odmah potom postigao gol.
Inter je izjednačio u 42. preko Matea Kovačića, da bi Vidić u 45. postigao gol posle kornera, ali ga je sudija poništio zbog ofsajda Danija Osvalda.
Nedugo posle početka drugog poluvremena, Mauro Ikardi je posle prekida smestio loptu u mrežu, ali je gol opet poništen zbog ofsajda.
Inter je posle trećeg kola šesti sa pet osvojenih bodova, dok je Palermo 16. sa dva boda.
Roma je ranije danas kod kuće pobedila Kaljari sa 2:0, i tako uz Juventus ostala jedini tim sa sve tri pobede na početku prvenstva.
Juventus je u subotu pobedio Milan sa 1:0 u derbiju kola.
Udineze je kod kuće pobedio Napoli i došao na peto mesto, dok su Napolitanci 15. sa samo tri boda do sada.

Povezana vest:  Napoli trećom uzastopnom pobedom na korak od Milana