pelegrini pressPelegrini: Verujem da ipak možemo do nokaut faze

Menadžer Mančester Sitija Manuel Pelegrini rekao je da veruje kako njegov tim ipak može da izbori plasman u nokaut fazu Lige šampiona, uprkos neplaniranom remiju protiv moskovskog CSKA.
Ruski i engleski prvak igrali su večeras u Moskvi bez pobednika (2:2), u meču 3. kola E grupe elitnog takmičenja.
-Naravno da sam veoma razočaran. Vodili smo sa 2:0, ali smo dozvolili protivniku da se vrati i podigne nivo igre. Trebalo je da igrao motivisano do kraja utakmice. Bili smo veoma dobri u prvom poluvremenu, ali utakmica je trajala 95 minuta – kazao je Pelegrini.
Čileanski stručnjak smatra da Mančester Siti i dalje ima šanse da prođe u nokaut fazu.
-Izgubili smo dva veoma važna boda, ali verujem da imamo još dovoljno šansi da prođemo dalje – poručio je Pelegrini.
Utakmica u Moskvi odigrana je na temperaturi ispod nule, pred sablasno praznim tribinama Himki Arene pošto je UEFA kaznila CSKA zbog incidentnog ponašanja njegovih navijača.