fabergas PHOTO Shaun Botterill Getty Images Sport

Čelsi rutinski do bodova u Stouku

Fudbaleri Čelsija savladali su večeras na gostujućem terenu ekipu Stouka sa 2:0 i ponovo odmakli tri boda aktuelnom šampionu Mančester Sitiju na čelu tabele Premijer lige. Poslednja utakmica 17. kola očekivano je protekla u dominaciji ekipe Žozea Murinja, koja je stvorila više povoljnih šansi, ali je po gol u oba poluvremena bilo dovoljno za rutinski trijumf.
Fudbaleri Stouka pretrpeli su osmi poraz i sada bi već trebalo da se zabrinu pošto su samo četiri boda iznad zone ispadanja.
U timu Čelsija standardno su svih 90 minuta odigrali srpski reprezentativci Branislav Ivanović i Nemanja Matić.
Stouk – Čelsi 0:2 (Teri 2, Fabregas 78)
Odigrano juče: Liverpul – Arsenal 2:2, Njukasl – Sanderlend 0:1.
Odigrano u subotu: Aston Vila – Mančester Junajted 1:1, Hal – Svonsi 0:1, Kvins Park Rendžers – Vest Bromvič Albion 3:2, Sautempton – Everton 3:0, Totenhem – Barnli 2:1, Vesthem – Lester 2:0, Mančester Siti – Kristal Palas 3:0.
Tabela: Čelsi 42 boda, Mančester Siti 39, Mančester Junajted 32, Vesthem 31, Sautempton 29, Arsenal i Totenhem po 27, Svonsi 25, itd.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Rezultati revanš utakmica trećeg kola kvalifikacija