par dinamo

Partizan poražen od Dinama iz Moskve

Fudbaleri Partizana poraženi su danas u Antaliji od Dinama iz Moskve sa 1:4 u prvoj pripremnoj utakmici za prolećni deo šampionata u Super ligi Srbije. Golove za Dinamo postigli su Matje Valbuena u četvrtom minutu, Aleksandr Kokorin u 14, Roman Zobin u 69. i Kevin Kuranji u 80. Minute iz jedanaesterca.
Jedini gol za Partizan postigao je Stefan Babović u 75. minutu sa bele tačke. Utakmica je trebalo da počne u 15.30, ali je kasnila oko 15 minuta, pošto su sudije kasnile.
Beogradski klub će sledeći meč na pripremema odigrati 27. januara, kada će se sastati sa švajcarskim Cirihom. Partizan je jesenji deo Super lige Srbije završio na prvom mestu sa 38 bodova, šest više od Crvene zvezde.
Crno-beli će prvi takmičarski meč u prolećnom delu šampionata odigrati 21. februara na svom stadionu protiv Voždovca.

Povezana vest:  Bajkoviću i Vešoviću uručeni dresovi sa brojem "100"