ChievoVerona  AC MilanBizari zaustavio Milan, remi u Veroni

Fudbaleri Kjeva i Milana odigrali su večeras nerešeno u Veroni 0:0 u prvom meču 25. kola italijanske Serije A.
Milan je nastavio sa promenjivim rezultatima u šampionatu i novim remijem smanjio šanse da naredne sezone zaigra u nekom od evropskih takmičenjima.
Izabranici trenera Filipa Inzagi bili su bolji rival na stadionu Bentegodini, ali nisu iskoristili nekoliko veoma povoljnih šansi. Pre svih Matija Destro pošto je već u prvom poluvremenu mogao da postigne dva gola.
Junak utakmice je svakako golman Albano Bizari koji je odlično odbranio pokušaje Destra, Bonere i Ćerćija, dok je Keisuke Honda pogodio prečku.
Nekadašnji reprezentativac Srbije Ivan Radovanović je za „Leteće magarce“ ušao u 82. minutu umesto Valtera Birse.