nejmar mesi slavlje barsa

Barselona rutinski do finala Kupa kralja

Fudbaleri Barselone plasirali su se u finale španskog Kupa kralja pošto su večeras kao gosti, u revanš utakmici polufinala, savladali ekipu Viljareala sa 3:1.
Strelci su bili Dos Santos u 39. za Viljareal, a Nejmar u 3. i 88. i Suarez u 73. minutu za Barselonu.
Katalonci su rutinski odradili posao nakon što su prvi meč na Nou Kampu dobili istim rezultatom (3:1).
Sve nade domaćina srušio je Nejmar vodećim golom već u 3. minutu, izjednačio je Dos Santos u završnici poluvremena, a da od iznenađenja Viljareala nema ništa bilo je jasno kada je Pinja zaradio direktan crveni karton u 65. minutu zbog grubog starta.
Barselona u finalu nacionalnog Kupa čeka boljeg iz susreta Espanjol – Atletik Bilbao, koji se igra od 22 sata (prvi meč 1:1).

Povezana vest:  U osmini finala Čukarički, Zvezda i Partizan