sergio-aguero slavljeMančester siti slavio na gostovanju protiv Totenhema

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas u Londonu Totenhem sa 1:0 u poslednjoj nedeljnoj utakmici 35. kola engleske Premijer lige.
Jedini gol na utakmici postigao je Serhio Aguero u 29. minutu na asistenciju Davida Silve.
U veoma uzbudljivoj utakmici na stadionu Vajt Hart Lejn obe ekipe imale su veliki broj prilika, ali je na kraju viđen samo jedan gol.
Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je celu utakmicu za Mančester siti, a u 71. minutu mogao je da povisi prednost svog tima, ali je njegov dobar udarac sa distance odbranio golman Totenhema Ugo Loris.
Ranije danas Čelsi je pobedom od 1:0 nad Kristal Palasom osvojio titulu u Premijer ligi, pošto je tri kola pre kraja stekao nedostižnu prednost u odnosu na Mančester siti i Arsenal.
Čelsi je prvi sa 83 boda, Mančester siti sada ima 70, dok Arsenal sa dve utakmice manje ima 67, a Totenhem je šesti sa 58.

Povezana vest:  Šćepanović predsednik, Milanović napustio Skupštinu