Inter v Frosinone

Inter ubedljivo pobedio Frozinone

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Frozinone sa 4:0, u utakmici 13. kola italijanskog prvenstva i vratili se na prvo mesto na tabeli.
Inter je poveo u 29. minutu golom Džonatana Bijabijanija, a vođstvo je duplirao Mauro Ikardi, posle asistencije srpskog reprezentativca Adema Ljajića.
Treći gol postigao je Hejson Muriljo u 87. minutu, a konačan rezultat postavio je Marcelo Brozović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, na dodavanje Ljajića.
Inter je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu, u poslednjih sedam utakmica je bez poraza i zauzima prvo mesto na tabeli sa 30 bodova, ispred Napolija i Fiorentine koji imaju po 28.
Frozinone je u tri poslednje utakmice bez pobede i nalazi se u zoni ispadanja na 18. mestu sa 11 bodova.