luis suarez igra
Barselona slavila protiv Levantea

Fudbaleri Barselone pobedili su danas u gostima Levante sa 2:0 u utakmici 23. kola španske Primere.
Barselona je povela golom igrača domaće ekipe Davida Navara u 21. minutu. Đordi Alba je s leve strane ubacio loptu u kazneni prostor Levantea, ona je pogodila u leđa Navara i završila u mreži.
Konačan rezultat postavio je, posle kontranapada i asistencije Lionela Mesija, Luis Suares u 92. minutu meča.
Najbolji fudbaler sveta, Lionel Mesi je dva puta na ovoj utakmici tresao mrežu, u trećem i 54. minutu, ali su oba pogotka poništena zbog ofsajda. Usporeni snimak situacije s početka meča je pokazao da je linijski sudija pogrešio i da Mesi nije bio u nedozvoljenoj poziciji, dok su u drugoj situaciji arbitri doneli ispravnu odluku.
Barselona je prva na tabeli Primere sa 54 boda, odnosno ima tri boda više od drugoplasiranog Atletiko Madrida, ali i meč manje. Na drugoj strani, Levante je, posle 23 odigrane utakmice, i dalje poslednji sa samo 17 osvojenih bodova.
Povezana vest:  JELEN SUPERLIGA, Rad ubedljiv u Novom Pazaru