Verona FC v FC Internazionale

Remi Verone i Intera

Fudbaleri Verone i Intera odigrali su danas nerešeno 3:3 u utakmici 24. kola italijanske Serije A.
Inter je poveo pogotkom Heisona Murilja već u osmom minutu utakmice, ali je domaća ekipa golovima Filipa Helandera u 12. i Erosa Pisana četiri minuta kasnije preokrenula rezultat.
Na 3:1 za Varonu povisio je Artur Ionita u 57. minutu, ali su gosti iz Milana do kraja utakmice uspeli da dodju do boda. Prvo je Mauro Ikardi smanjio na 3:2 u 61. minutu, da bi izjednačenje Interu doneo Ivan Perišić golom u 78. minutu.
Inter je nakon 24 odigrane utakmice četvrti na tabeli Serije A sa 45 bodova, dok je Verona poslednja sa samo 15 osvojenih bodova.

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati utakmica 26. kola Premijer lige i tabela