Frosinone v Juventus
Napoli i Juventus nastavili da nižu pobede

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na gostovanju Karpi sa 1:0 u utakmici 24. kola Serije A, dok je Juventus bio bolji od Frosinonea sa 2:0.
Napoli je do osme uzastopne pobede u italijanskom šampionatu stigao golom Gonsala Iguaina u 69. minutu iz jedanaesterca.
Ekipa iz Napulja je prva na tabeli sa 56 bodova, dok je Karpi na 18. poziciji sa 19 bodova.
Napoli i dalje dobro prati Juventus, koji je u gostima savladao Frosinone sa 2:0. Golove za aktuelnog šampiona Italije postigli su Huan Kuardado u 73. i Paulo Dibala u 91. minutu meča.
„Stara dama“ je, posle 14. uzastopne pobede, druga na tabeli sa 54 boda, dok je Frosinone na 19. mestu sa 19 bodova.
Fudbaleri Milana i Udinezea odigrali su nerešeno 1:1.
Gosti su poveli golom Pabla Armera u 17. minutu, a izjednačenje i bod ekipi Siniše Mihajlovića doneo je Mbaje Niang u 48. minutu.
Milan je, nakon 24 odigrana kola, šesti na tabeli Serije A sa 40 bodova, dok je Udineze na 14. mestu sa 27 bodova.
U ostalim mečevima Kjevo je u gostima bio bolji od Torina sa 2:1, dok su Sasuolo i Palermo odigrali nerešeno 2:2.

Povezana vest:  Popović: Napuštam Čukarički iz privatnih razloga, Lešnjak novi trener