Granada  v Real Madrid

Modrić doneo pobedu Realu protiv Granade

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na gostovanju ekipu Granade sa 2:1 u utakmici 23. kola španske Primere.
Real je poveo golom Karima Benzeme u 30. minutu, a Granada je za dobru igru nagrađena izjednačenjem u 60. minutu meča. Strelac tog gola bio je Jusef El Arabi.
Madriđani su u finišu utakmice, u 85. minutu, ipak, stigli do trijumfa posle odličnog šuta i gola Luke Modrića sa 22-23 metra.
To je, inače, bio prvi pogodak hrvatskog reprezentativca u ovoj sezoni.
Real je ovim trijufom ostao u trci za prvo mesto, sada je treći na tabeli Primere sa 50 bodova, odnosno ima bod manje od drugoplasiranog Atletiko Madrida, a četiri manje od lidera šampionata, Barselone, koja ima meč manje.
Granada je upisala 13. poraz od početka sezone, pretposlednja je na tabeli sa 20 bodova.

Povezana vest:  Milner u Mančester sitiju, Arjland otišao u Aston Vilu