VESTI
petak, 18 april 2014
Baner
Baner

ATA Stars: Fudbal

Ronaldo počeo da trenira, želi da igra p…

Ronaldo počeo da trenira, želi da igra protiv Bajerna

Ronaldo počeo da trenira, želi da igra protiv Bajerna Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo vratio se danas treninzima sa ekipom u pokušaju da se oporavi od povrede do utakmice...

Redakcija 18 apr 2014 Fudbal

Čitaj dalje

Van Basten preuzima AZ Alkmar

Van Basten preuzima AZ Alkmar

Van Basten preuzima AZ Alkmar Legendarni holandski fudbaler i bivši selektor te zemlje Marko van Basten naredne dve godine vodiće AZ Alkmar. Van Basten će na klupi AZ Alkmara zameniti Dika...

Redakcija 18 apr 2014 Fudbal

Čitaj dalje
Baner
RASPORED JELEN SUPER LIGE SRBIJE 2010/2011, Derbi Večitih 23. oktobra
Napisao Redakcija    četvrtak, 08 jul 2010 23:00    PDF Štampa El. pošta
Ocena korisnika: / 17
LošeNajbolje 

jelensuperliga logoRASPORED JELEN SUPER LIGE SRBIJE 2010/2011

Derbi Večitih 23. oktobra

 

Jelen Superliga Srbije za sezonu 2010/2011 počinje 14. avgusta a 15. kolo na programu je 4. decembra. Trofej brani ekipa Partizana koja i otvara meč protiv Inđije od 17,30 (ili od 20,00 časova), dok Crvena zvezda gostuje, u prvom kolu, u Smederevu.

Derbi između Zvezde i Partizana zakazan je za 23. oktobar a domaćin je tim iz Ljutice Bogdana.

 

14.08.2010.     17:30h-20.00h Partizan           Inđija   :

14.08.2010.     17:30h Smederevo      Crvena zvezda            :

14.08.2010.     17:30h Vojvodina       Jagodina          :

14.08.2010.     17:30h Spartak Zlatibor Voda            BSK    :

14.08.2010.     17:30h Borac   Habitpharm Javor        :

14.08.2010.     17:30h Rad     Čukarički Stankom     :

14.08.2010.     17:30h OFK Beograd Metalac           :

14.08.2010.     17:30h Hajduk            Sloboda Point Sevojno           :

2. kolo

21.08.2010.     17:30h-20.00h Partizan           Hajduk            :

21.08.2010.     17:30h Sloboda Point Sevojno           OFK Beograd :

21.08.2010.     17:30h Metalac           Rad     :

21.08.2010.     17:30h Čukarički Stankom     Borac   :

21.08.2010.     17:30h Habitpharm Javor        Spartak Zlatibor Voda            :

21.08.2010.     17:30h BSK    Vojvodina       :

21.08.2010.     17:30h Jagodina          Smederevo      :

21.08.2010.     17:30h Inđija   Crvena zvezda            :

3. kolo

28.08.2010.     17:00h-19.30h Crvena zvezda            Jagodina          :

28.08.2010.     17:00h Smederevo      BSK    :

28.08.2010.     17:00h Vojvodina       Habitpharm Javor        :

28.08.2010.     17:00h Spartak Zlatibor Voda            Čukarički Stankom     :

28.08.2010.     17:00h Borac   Metalac           :

28.08.2010.     17:00h Rad     Sloboda Point Sevojno           :

28.08.2010.     17:00h OFK Beograd Partizan           :

28.08.2010.     17:00h Hajduk            Inđija   :

4. kolo

11.09.2010.     16:30h Hajduk            OFK Beograd :

11.09.2010.     16:30h-19.00h Partizan           Rad     :

11.09.2010.     16:30h Sloboda Point Sevojno           Borac   :

11.09.2010.     16:30h Metalac           Spartak Zlatibor Voda            :

11.09.2010.     16:30h Čukarički Stankom     Vojvodina       :

11.09.2010.     16:30h Habitpharm Javor        Smederevo      :

11.09.2010.     16.30h BSK    Crvena zvezda            :

11.09.2010.     16:30h Inđija   Jagodina          :

5. kolo

18.09.2010.     16:00h Jagodina          BSK    :

18.09.2010.     16.00h-19:00h Crvena zvezda            Habitpharm Javor        :

18.09.2010.     16:00h Smederevo      Čukarički Stankom     :

18.09.2010.     16:00h Vojvodina       Metalac           :

18.09.2010.     16:00h Spartak Zlatibor Voda            Sloboda Point Sevojno           :

18.09.2010.     16:00h Borac   Partizan           :

18.09.2010.     16:00h Rad     Hajduk            :

18.09.2010.     16:00h OFK Beograd Inđija   :

6. kolo

25.09.2010.     16:00h OFK Beograd Rad     :

25.09.2010.     16:00h Hajduk            Borac   :

25.09.2010.     16.00h-18:30h Partizan           Spartak Zlatibor Voda            :

25.09.2010.     16:00h Sloboda Point Sevojno           Vojvodina       :

25.09.2010.     16:00h Metalac           Smederevo      :

25.09.2010.     16:00h Čukarički Stankom     Crvena zvezda            :

25.09.2010.     16:00h Habitpharm Javor        Jagodina          :

25.09.2010.     16:00h Inđija   BSK    :

7. kolo

02.10.2010.     16:30h BSK    Habitpharm Javor        :

02.10.2010.     16:30h Jagodina          Čukarički Stankom     :

02.10.2010.     16:30h-18.00h Crvena zvezda            Metalac           :

02.10.2010.     16:30h Smederevo      Sloboda Point Sevojno           :

02.10.2010.     16:30h Vojvodina       Partizan           :

02.10.2010.     16:30h Spartak Zlatibor Voda            Hajduk            :

02.10.2010.     16:30h Borac   OFK Beograd :

02.10.2010.     16:30h Rad     Inđija   :

8. kolo

16.10.2010.     14:30h Rad     Borac   :

16.10.2010.     14:30h OFK Beograd Spartak Zlatibor Voda            :

16.10.2010.     14:30h Hajduk            Vojvodina       :

16.10.2010.     14:30h-17.00h Partizan           Smederevo      :

16.10.2010.     14:00h Sloboda Point Sevojno           Crvena zvezda            :

16.10.2010.     14:30h Metalac           Jagodina          :

16.10.2010.     14:30h Čukarički Stankom     BSK    :

16.10.2010.     14:30h Inđija   Habitpharm Javor        :

9. kolo

23.10.2010.     14:00h Habitpharm Javor        Čukarički Stankom     :

23.10.2010.     14:00h BSK    Metalac           :

23.10.2010.     14:00h Jagodina          Sloboda Point Sevojno           :

23.10.2010.     14:00h-16.30h Crvena zvezda            Partizan           :

23.10.2010.     14:00h Smederevo      Hajduk            :

23.10.2010.     13:00h Vojvodina       OFK Beograd :

23.10.2010.     14:00h Spartak Zlatibor Voda            Rad     :

23.10.2010.     14:00h Borac   Inđija   :

10. kolo

30.10.2010.     13:00h Borac   Spartak Zlatibor Voda            :

30.10.2010.     13:00h Rad     Vojvodina       :

30.10.2010.     13:00h OFK Beograd Smederevo      :

30.10.2010.     13:00h Hajduk            Crvena zvezda            :

30.10.2010.     13:00h Partizan           Jagodina          :

30.10.2010.     13:00h Sloboda Point Sevojno           BSK    :

30.10.2010.     13:00h Metalac           Habitpharm Javor        :

30.10.2010.     13:00h Inđija   Čukarički Stankom     :

11. kolo

06.11.2010.     13.00h Čukarički Stankom     Metalac           :

06.11.2010.     13.00h Habitpharm Javor        Sloboda Point Sevojno           :

06.11.2010.     13.00h BSK    Partizan           :

06.11.2010.     13.00h Jagodina          Hajduk            :

06.11.2010.     13.00h Crvena zvezda            OFK Beograd :

06.11.2010.     13.00h Smederevo      Rad     :

06.11.2010.     13.00h Vojvodina       Borac   :

06.11.2010.     13.00h Spartak Zlatibor Voda            Inđija   :

12. kolo

13.11.2010.     13:00h Spartak Zlatibor Voda            Vojvodina       :

13.11.2010.     13:00h Borac   Smederevo      :

13.11.2010.     13:00h Rad     Crvena zvezda            :

13.11.2010.     13:00h OFK Beograd Jagodina          :

13.11.2010.     13:00h Hajduk            BSK    :

13.11.2010.     13:00h Partizan           Habitpharm Javor        :

13.11.2010.     13:00h Sloboda Point Sevojno           Čukarički Stankom     :

13.11.2010.     13:00h Inđija   Metalac           :

13. kolo

20.11.2010.     13:00h Metalac           Sloboda Point Sevojno           :

20.11.2010.     13:00h Čukarički Stankom     Partizan           :

20.11.2010.     13:00h Habitpharm Javor        Hajduk            :

20.11.2010.     13.00h BSK    OFK Beograd :

20.11.2010.     13:00h Jagodina          Rad     :

20.11.2010.     13:00h Crvena zvezda            Borac   :

20.11.2010.     13:00h Smederevo      Spartak Zlatibor Voda            :

20.11.2010.     13:00h Vojvodina       Inđija   :

14. kolo

27.11.2010.     13:00h Vojvodina       Smederevo      :

27.11.2010.     13:00h Spartak Zlatibor Voda            Crvena zvezda            :

27.11.2010.     13:00h Borac   Jagodina          :

27.11.2010.     13:00h Rad     BSK    :

27.11.2010.     13:00h OFK Beograd Habitpharm Javor        :

27.11.2010.     13:00h Hajduk            Čukarički Stankom     :

27.11.2010.     13:00h Partizan           Metalac           :

27.11.2010.     13:00h Inđija   Sloboda Point Sevojno           :

15. kolo

04.12.2010.     13:00h Metalac           Hajduk            :

04.12.2010.     13:00h Čukarički Stankom     OFK Beograd :

04.12.2010.     13:00h Habitpharm Javor        Rad     :

04.12.2010.     13:00h BSK    Borac   :

04.12.2010.     13:00h Jagodina          Spartak Zlatibor Voda            :

04.12.2010.     13:00h Crvena zvezda            Vojvodina       :

04.12.2010.     13:00h Smederevo      Inđija   :

04.12.2010.     13:00h Sloboda Point Sevojno           Partizan           :

Komentari (0)add comment

Napišite komentar

busy
Poslednje ažurirano ( ponedeljak, 09 avgust 2010 21:40 )
 

Obeležite nas

Bookmark and Share

ATA social media

facebooktwitteryoutubebloggermail

ATA Advertising

Sadržaj veb sajta i tehnologija koje su korišćene su zaštićene zakonom. u slučaju da nije izričito napomenuto, sve vesti, članci, reportaže, izveštaji, intervjui i drugi tekstualni, grafički, tonski i video materijali objavljeni na veb sajtu su vlasništvo veb sajta. Dozvoljeno je kopirati tekstualni sadržaj samo uz pismeno odobrenje i uz navođenje izvora. Korišćenje fotografija i ostalih materijala sa veb sajta je strogo zabranjeno. Narušivanje povlači zakonske posledice.

Baner