Baner

ATA Stars: Fudbal

Junajted slavio u derbiju protiv Arsenal…

Junajted slavio u derbiju protiv Arsenala

Junajted slavio u derbiju protiv Arsenala Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su danas u gostima Arsenal sa 2:1 (0:0) u derbiju 12. kola engleske Premijer lige. Strelci za "crvene đavole" bili su...

Redakcija 22 nov 2014 Fudbal

Čitaj dalje

Janković operisan, na terenu početkom no…

Janković operisan, na terenu početkom nove godine

Janković operisan, na terenu početkom nove godine Fudbaler Verone Boško Janković uspešno je danas operisao zglob i očekuje ga pauza od mesec i po dana. Srpski vezista je početkom nedelje na...

Čitaj dalje
Baner
ARGENTINSKA LIGA REZULTATI 8. KOLA I TABELA, Agonija Boke Juniors i River Plate se nastavlja
Napisao Redakcija    ponedeljak, 08 mart 2010 17:29    PDF Štampa El. pošta
Ocena korisnika: / 0
LošeNajbolje
Agonija Boke Juniors i River Plate se nastavlja

Argentina_logo_ligaNajpopularniji argentinski fudbalski klubovi Boka Juniors i River Plata posle 8. kola Klausure imaju ukupno 17 bodova, koliko i trenutni lider šampionata - Independiente!
Agonija nekadašnjih velikana južnoameričkog fudbala nastavljena je i proteklog vikenda. Boka Juniors je poražena na svom terenu od Rasing Kluba (1:2), dok je River Plata "nulu" upisala na gostovanju Independienteu (0:2).
Početak utakmice na popularnoj "Bombonjeri" nije nagoveštavao novih krah Boke. Gaitan je u 14. minutu doveo svoj tim u vođstvo i obradovao navijače, ali je njihova radost trajala samo dva minuta. Izjednačio je Ljui, a na isteku prvog poluvremena konačni rezultat i pobedu Rasingu doneo je Hauče.
Dario Gandin u prvom i Andres Silvera u drugom poluvremenu, zatresli su mrežu River Plate i Independienteu doneli lidersku poziciju na tabeli Klausure i dva boda "viška" u odnosu na drugoplasirani Godoj Kruz, koji je izgubio od Njuels Old Bojsa sa 2:1.