roma slavjeRoma Totiju poklonila pobedu za rođendan

Fudbaleri Rome i dalje su bez poraza u Seriji A, pošto su danas pobedili Veronu sa 2:0 u Petom kolu.
Roma je do nova tri boda došla tek u drugom poluvremenu, a golove su postigli Alesandro Florenci u 75. minutu, a konačan rezultat postavio je Matija Destro sjajnim golom sa 40 metara četiri minuta pre kraja meča.
Srpski fudbaler Adem Ljajić ušao je na teren u 67. minutu u ekipi Rome, dok je Boško Janković za Veronu igrao do 83. minuta.
Kapiten Rome Frančesko Toti, koji je u klubu još od davne 1992. godine, danas je proslavio 38. rođendan, a u igri je bio do 67. minuta.
Ekipa iz Rima je i posle pete utakmice zadržala stoprocentni učinak sa pet pobeda i trenutno je prva na tabeli Serije A sa 15 bodova.