FUDBALSKA-LOPTAČukarički slavio na Karađorđu

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Vojvodine sa 2:1 (1:0), u jednom od derbija 14. kola Superlige Srbije.
Čukarički je sedmim trijumfom u sezoni uhvatio priključak sa timovima iz vrha tebele, dok je Vojvodina pretrpela i treći poraz u poslednja četiri kola i znatno smanjila šanse u borbi za titulu.
Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena preko Ivana Todorovića, izjadnačio je Janko Tumabsević u 67. minutu, a čitav plen Brđanima doneo je sedam minuta kasnije Nikola Stojiljković.
Rezultati i strelci 14. kola:
Jagodina – Radnički Kragujevac 2:1 (Martinović 9, Šušnjar 38 – Milovanović 69)
Napredak – Donji Srem 3:1 (Božović 5, 71, N’Daje 80 – Stanisavljević 63)
Radnički Niš – Mladost Lučani 2:2 (Đorđević 43, Marjanović 55. penal – Živadinović 5, Frajdej 69)
Spartak – Rad 0:0
Vojvodina – Čukarički 1:2 (Tumbasević 67 – Todovorić 45, Stojiljković 73)