Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Milan s 4:2 u drugom kolu italijanske Serije A.

Napoli je posle prvih 45 minuta imao prednost od dva gola, ali je Milan posle samo 10 minuta igre u drugom delu stigao do izjednačenja, što je nagovestilo uzbudljivu završnicu.

Domaći tim poveo je golom Arkadijuša Milika u 18. minutu, a isti igrač je u 33. duplirao prednost Napolitanaca.

Povezana vest:  Rodžers: Da odgledam snimak, pa ću pričati sa Suarezom

Milan je pogotkom Mbajea Nijanga u 51. minutu smanjio zaostatak, a već je u 55. Suso doneo izjednačenje.

Napoli je do novog vođstva stigao u 74. minutu pogotkom Hosea Kaljehona, a konačan rezultat postavio je Alesio Romanjoli autogolom u poslednjim sekundama utakmice.

Milan je utakmicu završio s devetoricom igrača na terenu, pošto je Juraj Kucka u 75. minutu dobio crveni karton. On je prvo zbog faula nad Drisom Mertensom dobio žuti karton, a potom zbog prigovora sudiji i drugi.