Trener fudbalera Barselone Luis Enrike rekao je da je današnja pobeda i igra njegove ekipe protiv Deportiva najbolji način da se dočeka duel s Mančester sitijem u Ligi šampiona.

-Odigrali smo sjajnu utakmicu. Ovo je savršen način da dočekamo utakmicu protiv Mančester sitija – rekao je Enrike.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Deportivo sa 4:0, u utakmici osmog kola španskog prvenstva.

Povezana vest:  U ponedeljak ročište o oduzimanju imovine Džajiću

Šampion Španije poveo je sa 2:0 golovima Rafinje u 21. i 36. minuta, a do kraja poluvremena gol je postigao i Luis Suares, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u 58. minutu.

Ova ubedljiva pobeda dolazi neposredno pred duel sa Sitijem u Ligi šampiona i povratka Pepa Gvardiole na Kamp Nou.

-Nisam razgovarao sa Gvardiolom… Siti je veoma atraktivan protivnik. To je tim koji u kontinuitetu napreduje, a sada i više s Pepom – rekao je Enrike.

Povezana vest:  Altintop pauzira tri do četiri meseca zbog operacije leđa