Trener fudbalera Totenhema Maurisio Poketino rekao je večeras da je njegova ekipa zaslužila pobedu protiv Čelsija.

Totenhem je izgubio danas od Čelsija sa 1:2 na Stamford bridžu što je prvi poraz te ekipe u Premijer ligi ove sezone.

Ekipa Maurisija Poketina je povela golom Kristijana Eriksena u 11. minutu, ali je Čelsi u finišu poluvremena izjednačio pogotkom Pedra. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Viktor Moses u 51. minutu.

Povezana vest:  Abidal: Naći ćemo rešenje, želim završiti karijeru u Barseloni

-Ako analizirate utakmicu, bili smo bolji od Čelsija. Nesrećno smo primili prvi gol, a zaslužili smo da na poluvreme odemo s prednošću od 2:0 ili 3:0, ne s 1:1. Mislim da smo zaslužili više. U drugom poluvremenu smo brzo primili gol, ali smo nastavili da se borimo. Nemam šta da zamerim svojim igračima – rekao je Poketino za britanske medije.

-Ako ostavimo rezultat po strani – imali smo više loptu u svom posedu, stvorili smo više prilika, svi statistički podaci idu u našu korist, ali fudbal nije samo statistika- dodao je Poketino.