Fudbaleri Intera pobedili su danas na gostujućem terenu Palermo sa 1:0, u utakmici 21. kola italijanskog prvenstva i ostvarili šestu uzastopnu pobedu.

Jedini gol za Inter postigao je Žoao Mario u 65. minutu.

Inter je posle 12. pobede u prvenstvu peti na tabeli sa 39 bodova i ima bod manje od četvrtoplasiranog Lacija. Palermo je pretrpeo 15. poraz, a treći uzastopni, pretposlednji je na tabeli sa 10 bodova i ima bod manje od poslednjeplasirane Peskare.

Povezana vest:  Valensija pozajmila Stankevičijusa od Đenove

Fudbaleri Sasuola pobedili su na gostovanju Peskaru sa 3:1 i ostvarili drugu uzastopnu pobedu. Dvostruki strelac bio je Alesandro Matri, u prvom i 73. minutu, a gol za goste postigao je i Lorenco Pelegrini u 65. minutu. Jedini gol za Peskaru postigao je Žan Kristof Bejebek u 56. minutu.

Bolonja je pobedila Torino sa 2:0 golovima dvostrukog strelca Blerima Džemailija u 43. i 83. minutu.

Povezana vest:  Ferdinand: Mančester Junajted igra dosadan fudbal

Bolonja je 10. na tabeli sa 26 bodova, a Torino je deveti sa četiri boda više.

Đenova je na svom terenu odigrala nerešeno 2:2 sa Krotoneom i prekinula niz od četiri poraza, dok je Empoli pobedio Udineze sa 1:0.

Ranije danas aktuelni šampion Juventus pobedio je Lacio sa 2:0, a večeras igraju Atlanta-Sampdorija i Roma-Kaljari.

Povezana vest:  Jeonbuk Motors suspendovao navijača na deset godina