Fudbaleri Lestera pobedili su danas na svom terenu Brajton sa 2:0, u utakmici drugog kola Premijer lige i ostvarili prvu pobedu u prevenstvu.

Lester je poveo u 52. sekundi golom Šinđija Okazakija, a pobedu je obezbedio Heri Megvajer u 54. mintu.

Lester ima tri boda, a novajlija u ligi Brajton je bez bodova.

Fudbaleri Liverpula pobedili su na Enfildu Kristal Palas sa 1:0 golom Sadija Manea u 73. minutu, posle greške u odbrani igrača londonskog tima Luke Milivojevića.

To je prva pobeda u sezoni za „crvene“ koji sada imaju četiri boda, dok je Kristal Palas pretrpeo oba poraza.

Povezana vest:  Real zadržao korak za Atletikom i Barselonom

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na svom terenu Vest Hem sa 3:2 i ostvarili prvu pobedu u prvenstvu.

Manolo Gabijadini postigao je gol u 11. minutu i to je bio prvi gol Sautemptona na domaćem terenu u Premijer ligi posle devet sati i 15 minuta. Vođstvo je udvostručio srpski fudbaler Dušan Tadić, koji je u 38. minutu postigao gol iz jedanaesterca.

Povezana vest:  Milan izgubio od Parme, Sasuolo pobedio posle osam kola

Vest Hem je u 33. minutu ostao sa desetoricom igrača pošto je isključen Marko Arnautović. Golove za londonski klub postigao je Havijer Ernandes, u 45. i 74. minutu i to su njegovi prvi golovi za londonski klub otkako je ovog leta došao iz Bajera iz Leverkuzena.

Pobedu Sautemptonu doneo je Čarli Ostin u trećem minutu nadoknade vremena iz penala.

Posle dva kola Sautempton ima četiri boda, dok je ekipa Slavena Bilića poslednja na tabeli bez bodova.

Povezana vest:  FIFA odlučuje od gradovima domaćinima SP 2018. u Rusiji

Vest Bromvič je na gostovanju pobedio Barnli sa 1:0 golom Hala Robsona Kanua u 71. minutu. On je ušao u igru u 64. minutu, a isključen je u 84. minutu pošto je laktom udario protivničkog igrača Meta Lotona.

Votford je kao gost sa 2:0 pobedio Bornmut golovima Ričarlisona u 73. i Etjena Kapuea u 86. minutu.