fabian_giefer

Golman Leverkuzena ne seća se utakmice protiv Majnca

Golman nemačkog Bajera iz Leverkuzena Fabijan Gifer izjavio je danas da se ne seća utakmice protiv Majnca odigrane pre dva dana na startu Bundes lige koju je njegov tim izgubio sa 2:0. Gifer je na pomenutom meču napravio veliku grešku u 32. minutu i omogućio Alaguiju da postigne prvi pogodak za domaćina, ali je taj detalj potpuno izbrisan iz njegove memorije pošto je u 84. minutu posle sudara sa Čupo Motingom doživeo potres mozga.

Povezana vest:  SP FUDBAL, Organizatori Mundijala pod pritiskom zbog budžeta

Mladi čuvar mreže ostao je na terenu do kraja meča, ali je zbog bolova u glavi narednu noć morao da provede u bolnici na posmatranju. Međutim, kada se probudio u njegovoh memoriji apsolutno nije bilo ništa što ima veze sa utakmicom.

-Pročitao sam u novinama šta se dogodilo, ali ja se ničega ne sećam, imam potpuno pomračenje. Ne sećam se ni utakmice, ni moje greške, čak ni priprema za meč, ni hotela u Majncu, ni našeg treninga kampa – izjavio je Gifer za lokalni list Ekspres.