jelensuperliga logo
Remi u Ivanjici, prvenac Kragujevčana

Fudbaleri Javora i užičke Slobode odigrali su danas u Ivanjici nerešeno 1:1 u utakmici devetog kola Superlige, a prvu pobedu u šampionatu zabeležio je kragujevački Radnički koji je slavio protiv Donjeg Srema sa 2:0.
Sloboda je do vođstva u Ivanjici došla golom Zorana Kneževića u 55. minutu, a osam minuta pre kraja meča bod Javoru doneo je Dragan Milovanović.
Ekipa Radničkog je konačno slavila, a Kragujevčani su trijumf obezbedili pogocima u drugom poluvremenu. Mrežu Donjeg Srema zatresli su Stanimir Milošković i Darko Spalević.
Subotički Spartak potvrdio je dobru formu i, nakon ubedljivog trijumfa nad Crvenom zvezdom pre dve nedelje, „golubovi“ su danas sa 2:0 savladali domaće Smederevo.
Već u drugom minutu pogodak za goste postigao je Darko Puškarić, a konačan rezultat postavio je Mirko Radovanović autogolom u 82. minutu.
Fudbaleri Novog Pazara odigrali su na svom terenu bez golova protiv OFK Beograda, a mreže su mirovale i u duelu Radničkog i Jagodine u Nišu.

Povezana vest:  Keisuke Honda se povukao iz reprezentacije Japana