robbenRoben: Nisam za klupu, hoću veću minutažu

Holandski fudbalski reprezentativac Arjen Roben poručio je danas da nije zadovoljan trenutnom minutažom u ekipi Bajerna i poručio treneru Jupu Hajnkesu da očekuje mesto u starnoj postavi protiv Arsenala u prvom meču osmine finala Lige šampiona.
-Nisam srećan želim da igram više. U utorak nas očekuej duel sa Arsenalom, to je velika utakmica i ne vidim nijedan razlog da ne budem u timu – rekao je Roben za nemački Skaj sport.
Holanđanin je samo jednom bio starter na poslednje četiri utakmice, na kojima je Bajern zabeležio maksimalan učinak, bez primljenog gola.
Bavarci su sinoć savladali Volfsburg u gostima sa 2:0, a Roben je postigao drugi gol, iako je na terenu proveo samo 11 minuta, pošto je u 79. minutu zamenio Franka Riberija.