jagodina-priremeJagodina bolja od Lokomotive iz Plovdiva

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas ekipu Lokomotive iz Plovdiva sa 2:1 (1:1) u kontrolnoj utakmici na pripremama u Banjskom.
Član bugarske prve lige prvi je došao u vođstvo, iz prvog napada, dok se odbrana Jagodine još nije konsolidovala. Strelac je bio Dolarmo.
Jagodina je izjednačila u 11. minutu, a strelac je Sead Hadžibulić.
U drugom poluvremenu Jagodina je imala nekoliko izglednih šansi, a pobedu spskoj ekipi doneo je Kostić u 82. minutu.
-Odlična utakmica protiv jako dobre ekipe iz Plovdiva. Nespretno smo i brzo primili gol, ali smo se vratili u velikom stilu. Naša igra je sve bolja, sad već imamo mnogo svežine i sa sve više samopouzdanja ulazimo u svaki naredni meč – rekao je trener Jagodine Mladen Dodić.
Narednu kontrolnu utakmicu na pripremama u Banjskom Jagodina će odigrati u subotu, a protivnik je Slavija iz Sofije.