Barselona pobedila, Mesi se povredio

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na gostovanju Almeriju sa 2:0 (1:0) u sedmom kolu španske Primere, a utakmicu je zbog povrede u prvom poluvremenu napustio Lionel Mesi.
Mesi je u 21. minutu postigao prvi gol za Barselonu, ali je sedam minuta kasnije zamenjen zbog povrede butnog mišića desne noge.
Njegov nastup na utakmici drugog kola H grupe Lige šampiona protiv Seltika je pod znakom pitanja i biće poznat posle sutrašnjih pregleda.
Konačan rezultat postigao je Adrijano u 56. minutu.
Ranije danas Valensija je pobedila Rajo Valjekano minimalnim rezultatom 1:0 (1:0).
Jedini gol za treći uzastopni trijumf ekipe Miroslava Đukića postigao je Žonas u 37. minutu.
Od 20 sati sastaju se Real Sosijedad – Sevilja, dok je u 22 na programu madridski derbi Real – Atletiko.