Adnan Januzaj 1Mančester ubedljivo savladao Njukasl, pobeda Fulama

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Njukasl sa 4:0, dok je Fulam sa 2:1 savladao Aston Vilu u utakmicama 33. kola engleske Premijer lige.
Kristal Palas pobedio je Kardif sa 3:0, dok je Hal kod kuće sa 1:0 savladao Svonsi, a Vest Bromvič Albion je istim rezultatom pobedio Norič.
Junajted je protiv Njukasla slavio golovima Huana Mate u 39. i 50. minutu, Havija Ernandesa u 64. i Adnana Januzaja u trećem minute sudijske nadoknade vremena.
Mančester je ovom pobedom ostao u trci za četvrto mesto, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, pošto sada ima 57 bodova, sedam manje od Arsenala, koji ima i utakmicu manje.
Fulam je u gostima savladao Aston Vilu, te tako došao do vrlo bitna tri boda u borbi za opstanak.
Golove za Fulam postigli su Kiran Ričardson u 61. i Ugo Rodaljega u 86. minutu.
Strelac za Aston Vilu bio je Grant Holt u 70. minutu.
Ranije danas Mančester siti pobedio je Sautempton sa 4:1, dok se kasniej večeras sastaju Čelsi i Stouk.

Povezana vest:  Dačić: Obavešten sam da će se Derbi igrati pred publikom