oss kup pozarevac 27022016 0055

51. KUP SRBIJE 2015./2016. – FINALNI TURNIR

U finalu Mladi radnik – Crvena Zvezda

U finalu 51. Kupa Srbije 2016. u konkurenciji odbojkaša, sutra (nedelja, 28. februar) od 18,00 časova (RTS 2), igraće Mladi radnik iz Požarevca i Crvena zvezda. Crvena zvezda je večeras u Požarevcu, u drugom polufinalu, pobedila Novi Pazar sa 3:0, po setovima 25:15, 25:22 i 25:21, posle 73 minuta igre.
Utakmicu u dvorani SC „Požarevac“ posmatralo je 800 gledalaca, a sudili su Dejan Rogić i Vladimir Simonović.
Crvena zvezda je posle mnogo bolje igre tokom sva tri seta okončala polufinalni duel sa Novi Pazarom. U prvom setu, Crvena zvezda je od starta stekla prednost koju je uvećavala. U drugom setu, Novi Pazar je pružio najjači otpor, ali to nije bilo dovoljno da bi se stiglo do izjednačenja. U trećem setu se vodila izjednačena borba do sredine seta, kada je Crvena Zvezda uspela da se rezultatski odvoji i na kraju stigne do maksimalne pobede.

Povezana vest:  Juniorke Srbije sedmi put na Svetskom prvenstvu – plasman ostvaren na osnovu FIVB rang liste

SENIORI – 51. KUP SRBIJE 2015./2016. – FINALNI TURNIR – POŽAREVAC (SC „POŽAREVAC):
SUBOTA, 27. FEBRUAR – POLUFINALE:
MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) 3:2 (14:25, 19:25, 31:29, 25:19, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – NOVI PAZAR 3:0 (25:15, 25:22, 25:21)