005 BajagaBajaga i Instruktori na prvom Ušće festu

 

Bajaga i Instruktori nastupiće 19. juna na novom festivalu „Ušće fest“ u Beogradu, koji organizuje Mjuzik star prodakšn (Music Star Production). Prvog dana festivala na prostoru beogradskog Ušča pored Bajage i Instruktora nastupiće i pop pevač Vlado Georgiev.

Drugog festivalskog dana 20. juna nastupaju hrvatska pop pevačica Severina i Goran Bregović, a završnog dana 21. juna čuveni engleski roker Billy Idol.

Povezana vest:  RODŽER VOTERS "THE WALL" SA DECOM IZ PRIHVATILIŠTA NA SCENI KOMBANK ARENE

Mjuzik star je saopštio da namerava da „Ušće fest“ postane tradicionalan festival koji će svake godine dovoditi vrhunske zvezde regiona i sveta. 

Ulaznice za „Ušće fest“ će od 29. aprila ići u prodaju na sledećim prodajnim mestima: Bilet servis (Trg Republike), Eventim, Card service i Tiket servis (blagajna Doma omladine). Cene ulaznica u pretprodaji do 1.juna su: 

Povezana vest:  Pismo Džona Lenona Eriku Kleptonu na aukciji u decembru

Za 19. i 20. jun 1.000 dinara i 1.500 dinara za fan pit. Za 21. jun (koncert Billy Idola) 2.000 dinara i 3.000 dinara za fan pit, s tim što je za sada za ovaj koncert broj ulaznica ograničen na prvobitno dogovoreni kapacitet planiranog koncerta u Beogradskoj areni (15.000)