rafa_benitez_trener_intera_ls_2010Rafael Benitez: Ne razumem o kakvoj se krizi priča

 

Već nakon pet odigranih utakmica italijanske Serije A novi trener Intera, Španac Rafael Benitez se suočio s pričom o krizi u svom klubu.

Novinare je na to naveo prvi poraz aktuelnog prvaka Italije i Evrope koji se dogodio na rimskom Olimpiku prošlog vikenda, kada je crnogorski fudbaler Mirko Vučinić golom u sudačkoj nadoknadi doneo pobedu Romi 1-0.

Povezana vest:  Igor Đurić novo pojačanje „Građevinara“

-Zaista ne znam o kakvoj se krizi priča. Pogledam tabelu i sve mi postane jako čudno  – rekao je Benitez.

Trenutno Inter deli vrh tabele s rimskim Lacijom. Obe su ekipe dosad ostvarile po tri pobede, remi i poraz.

-Shvatio sam odmah koliko je teško raditi u Italiji. Sezona praktično nije ni počela, a mi se suočavamo s pričom o krizi. Čak štaviše, tako nešto je i neutemeljeno pričati. Mi smo u klubu zadovoljni, uostalom, kako ne bi bilo kada smo prvi – rekao je španski strateg.

Povezana vest:  LIGA EVROPA, Petrović: Nema nam druge, moramo da napadnemo Olimpijakos

Uz događaje u Seriji A Inter je odbranu naslova prvaka u Ligi šampiona otvorio remijem u Enschdeu kod Tventea (2-2).