zlatan_ibrahimovic_milanIbrahimović doneo pobedu Milanu protiv Fiorentine

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Fiorentinu sa 1:0, u utakmici 13. kola italijanskog prvenstva i učvrstili se na prvom mestu na tabeli.

Jedini gol na utakmici postigao je Zlatan Ibrahimović u 45. Minutu utakmice. On je „makazicama“ savladao golmana Artura Boruca.

Milan je zabeležio devetu pobedu u prvenstvu i sa 29 bodova sigurno čuva prvo mesto na tabeli. Lacio ima četiri manje, ali ima i utakmicu manje, a trećeplasirana Roma sakupila je 22 boda.

Povezana vest:  PLEJ OF ZA LIGU ŠAMPIONA, Ludogorec protiv Bazela, PSV ide na Milan

Za ekipu Fiorentine, koju predvodi Siniša Mihajlović, večeras je celu utakmicu odigrao reprezentativac Srbije Adem Ljajić.

Bivši fudbaler Partizana imao je dobru priliku da izjednači u 84. minutu, ali je golman crveno-crnih Kristijano Abijati odbranio njegov šut.

Fiorentina zauzima 12. mesto na tabeli sa 15 bodova.

Roma je ranije danas pobedila Udineze sa 2:0, a ostale utakmice 13. kola igraju se sutra.

Povezana vest:  Milojević: Ne dotiču nas priče o nameštanju rezultata