Studio 20th Century Fox objavio je prvi trejler za najnoviju akcionu komediju „The King’s Man: Početak“. Britansko-američka franšiza o fiktivnoj tajnoj organizaciji – Kingsman dobila je svoj treći nastavak, a svetlost bioskopskog platna dočekaće u februaru 2020. godine.

Nove heroje i zlikovce filma – koji nam otkriva nešto više o tome odakle je došla kingsman-ova organizacija džentlmenskih špijuna, tumače poznati glumci Rejf Fajns i Haris Dikinson, a jedna od uloga poverena je i našoj glumici Branki Katić.

Povezana vest:  Trejler za SF film „The Box”

Nakon uspeha prva dva filma „Kingsman: Tajna služba“ (2015.) i „Kingsman: Zlatni krug“ (2017.) uigrana autorska ekipa koju čine redite Metju Von i scenaristkinja Džejn Goldman u najnovijem Kingsman ostvarenju osvrću se na poreklo ove tajne organizacije i njene početke.
Grupa najvećih kriminalaca i tirana okuplja se kako bi isplanirala rat u cilju uništenja miliona ljudi. Jedan čovek mora će da se utrkuje s vremenom kako bi ih zaustavio.

Povezana vest:  “Zaštita pre svega” Pavla Vučkovića i dodela nagrada najboljim filmovima sutra na programu Festivala evropskog filma Palić

Na konstataciju da segmenti prvog trejlera više upućuju na ozbiljniju, sumornu priču za odrasle reditelj filma Metju Von kaže „To mi je i bio plan. Želeo sam da snimim epsku avanturu za koju sam razmišljao kako se može povezati sa Kingsman-om i odjednom je cela priča bila u mojoj glavi„.

Osim Rejf Fajnsa (Ralph Fiennes) i Harisa Dikinsona (Harris Dickinson) u ostalim ulogama našli su se i: Džema Arterton (Gemma Arterton), Metju Gud (Matthew Goode), Aron Džonson (Aaron Johnson), Branka Katić i drugi.

Povezana vest:  Kristijan Bejl kao Nikola Tesla