avram_grant

U Vest Hemu se zahvalili treneru Avramu Grantu

Nakon ove nedelje i utakmice pretposlednjeg 37. kola Premiershipa zna se da će fudbaleri londonskog Vest Hema od sledeće sezone igrati u drugoligaškom okruženju (Championship).

Vest Hem je uoči poslednja dva kola imao teoretske šanse da ostane u krugu najboljih, a one su se pojačale na poluvremenu nedeljne utakmice budući da su kod direktnog konkurenta Vigana vodili s 2-0. Ali, u nastavku su primili tri gola, onaj poslednji u trećoj minuti sudijske nadoknade, pa je sve završilo na tužan način po tu ekipu.

Povezana vest:  Kluž zainteresovan za Milinkovića iz Jagodine

Nedugo nakon svega iz kluba su zvanično objavili da se od tog trenutka zahvaljuju svom dosadašnjem strategu, Izraelcu Avramu Grantu, koji tako neće voditi tim u poslednjem meču ove sezone, a to je domaća utakmica protiv Sanderlenda.