9. 03. 2014.

Organizatori 42. Festa: Bilo je odlično

By |2018-06-13T23:58:37+01:00mart 9th, 2014|Film|0 Comments

Organizatori 42. Festa: Bilo je odlično Čelnici 42. Festa, koji se večeras zvanično završava, ocenili su da je to bilo jedno od najboljih izdanja ovog festivala po programu i gostima, a novinarima uputili izvinjenje zbog tehničkih i organizacionih problema.Izvršni direktor [...]

Go to Top