Organizatori 42. Festa: Bilo je odlično
Organizatori 42. Festa: Bilo je odlično Čelnici 42. Festa, koji se večeras zvanično završava, ocenili su da je to bilo jedno od najboljih izdanja ovog festivala po programu i gostima, a novinarima uputili izvinjenje zbog tehničkih i organizacionih problema.Izvršni direktor [...]
