RASPORED JELEN SUPER LIGE SRBIJE 2010/2011
Derbi Večitih 23. oktobra
Jelen Superliga Srbije za sezonu 2010/2011 počinje 14. avgusta a 15. kolo na programu je 4. decembra. Trofej brani ekipa Partizana koja i otvara meč protiv Inđije od 17,30 (ili od 20,00 časova), dok Crvena zvezda gostuje, u prvom kolu, u Smederevu.
Derbi između Zvezde i Partizana zakazan je za 23. oktobar a domaćin je tim iz Ljutice Bogdana.
14.08.2010. 17:30h-20.00h Partizan Inđija :
14.08.2010. 17:30h Smederevo Crvena zvezda :
14.08.2010. 17:30h Vojvodina Jagodina :
14.08.2010. 17:30h Spartak Zlatibor Voda BSK :
14.08.2010. 17:30h Borac Habitpharm Javor :
14.08.2010. 17:30h Rad Čukarički Stankom :
14.08.2010. 17:30h OFK Beograd Metalac :
14.08.2010. 17:30h Hajduk Sloboda Point Sevojno :
2. kolo
21.08.2010. 17:30h-20.00h Partizan Hajduk :
21.08.2010. 17:30h Sloboda Point Sevojno OFK Beograd :
21.08.2010. 17:30h Metalac Rad :
21.08.2010. 17:30h Čukarički Stankom Borac :
21.08.2010. 17:30h Habitpharm Javor Spartak Zlatibor Voda :
21.08.2010. 17:30h BSK Vojvodina :
21.08.2010. 17:30h Jagodina Smederevo :
21.08.2010. 17:30h Inđija Crvena zvezda :
3. kolo
28.08.2010. 17:00h-19.30h Crvena zvezda Jagodina :
28.08.2010. 17:00h Smederevo BSK :
28.08.2010. 17:00h Vojvodina Habitpharm Javor :
28.08.2010. 17:00h Spartak Zlatibor Voda Čukarički Stankom :
28.08.2010. 17:00h Borac Metalac :
28.08.2010. 17:00h Rad Sloboda Point Sevojno :
28.08.2010. 17:00h OFK Beograd Partizan :
28.08.2010. 17:00h Hajduk Inđija :
4. kolo
11.09.2010. 16:30h Hajduk OFK Beograd :
11.09.2010. 16:30h-19.00h Partizan Rad :
11.09.2010. 16:30h Sloboda Point Sevojno Borac :
11.09.2010. 16:30h Metalac Spartak Zlatibor Voda :
11.09.2010. 16:30h Čukarički Stankom Vojvodina :
11.09.2010. 16:30h Habitpharm Javor Smederevo :
11.09.2010. 16.30h BSK Crvena zvezda :
11.09.2010. 16:30h Inđija Jagodina :
5. kolo
18.09.2010. 16:00h Jagodina BSK :
18.09.2010. 16.00h-19:00h Crvena zvezda Habitpharm Javor :
18.09.2010. 16:00h Smederevo Čukarički Stankom :
18.09.2010. 16:00h Vojvodina Metalac :
18.09.2010. 16:00h Spartak Zlatibor Voda Sloboda Point Sevojno :
18.09.2010. 16:00h Borac Partizan :
18.09.2010. 16:00h Rad Hajduk :
18.09.2010. 16:00h OFK Beograd Inđija :
6. kolo
25.09.2010. 16:00h OFK Beograd Rad :
25.09.2010. 16:00h Hajduk Borac :
25.09.2010. 16.00h-18:30h Partizan Spartak Zlatibor Voda :
25.09.2010. 16:00h Sloboda Point Sevojno Vojvodina :
25.09.2010. 16:00h Metalac Smederevo :
25.09.2010. 16:00h Čukarički Stankom Crvena zvezda :
25.09.2010. 16:00h Habitpharm Javor Jagodina :
25.09.2010. 16:00h Inđija BSK :
7. kolo
02.10.2010. 16:30h BSK Habitpharm Javor :
02.10.2010. 16:30h Jagodina Čukarički Stankom :
02.10.2010. 16:30h-18.00h Crvena zvezda Metalac :
02.10.2010. 16:30h Smederevo Sloboda Point Sevojno :
02.10.2010. 16:30h Vojvodina Partizan :
02.10.2010. 16:30h Spartak Zlatibor Voda Hajduk :
02.10.2010. 16:30h Borac OFK Beograd :
02.10.2010. 16:30h Rad Inđija :
8. kolo
16.10.2010. 14:30h Rad Borac :
16.10.2010. 14:30h OFK Beograd Spartak Zlatibor Voda :
16.10.2010. 14:30h Hajduk Vojvodina :
16.10.2010. 14:30h-17.00h Partizan Smederevo :
16.10.2010. 14:00h Sloboda Point Sevojno Crvena zvezda :
16.10.2010. 14:30h Metalac Jagodina :
16.10.2010. 14:30h Čukarički Stankom BSK :
16.10.2010. 14:30h Inđija Habitpharm Javor :
9. kolo
23.10.2010. 14:00h Habitpharm Javor Čukarički Stankom :
23.10.2010. 14:00h BSK Metalac :
23.10.2010. 14:00h Jagodina Sloboda Point Sevojno :
23.10.2010. 14:00h-16.30h Crvena zvezda Partizan :
23.10.2010. 14:00h Smederevo Hajduk :
23.10.2010. 13:00h Vojvodina OFK Beograd :
23.10.2010. 14:00h Spartak Zlatibor Voda Rad :
23.10.2010. 14:00h Borac Inđija :
10. kolo
30.10.2010. 13:00h Borac Spartak Zlatibor Voda :
30.10.2010. 13:00h Rad Vojvodina :
30.10.2010. 13:00h OFK Beograd Smederevo :
30.10.2010. 13:00h Hajduk Crvena zvezda :
30.10.2010. 13:00h Partizan Jagodina :
30.10.2010. 13:00h Sloboda Point Sevojno BSK :
30.10.2010. 13:00h Metalac Habitpharm Javor :
30.10.2010. 13:00h Inđija Čukarički Stankom :
11. kolo
06.11.2010. 13.00h Čukarički Stankom Metalac :
06.11.2010. 13.00h Habitpharm Javor Sloboda Point Sevojno :
06.11.2010. 13.00h BSK Partizan :
06.11.2010. 13.00h Jagodina Hajduk :
06.11.2010. 13.00h Crvena zvezda OFK Beograd :
06.11.2010. 13.00h Smederevo Rad :
06.11.2010. 13.00h Vojvodina Borac :
06.11.2010. 13.00h Spartak Zlatibor Voda Inđija :
12. kolo
13.11.2010. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Vojvodina :
13.11.2010. 13:00h Borac Smederevo :
13.11.2010. 13:00h Rad Crvena zvezda :
13.11.2010. 13:00h OFK Beograd Jagodina :
13.11.2010. 13:00h Hajduk BSK :
13.11.2010. 13:00h Partizan Habitpharm Javor :
13.11.2010. 13:00h Sloboda Point Sevojno Čukarički Stankom :
13.11.2010. 13:00h Inđija Metalac :
13. kolo
20.11.2010. 13:00h Metalac Sloboda Point Sevojno :
20.11.2010. 13:00h Čukarički Stankom Partizan :
20.11.2010. 13:00h Habitpharm Javor Hajduk :
20.11.2010. 13.00h BSK OFK Beograd :
20.11.2010. 13:00h Jagodina Rad :
20.11.2010. 13:00h Crvena zvezda Borac :
20.11.2010. 13:00h Smederevo Spartak Zlatibor Voda :
20.11.2010. 13:00h Vojvodina Inđija :
14. kolo
27.11.2010. 13:00h Vojvodina Smederevo :
27.11.2010. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Crvena zvezda :
27.11.2010. 13:00h Borac Jagodina :
27.11.2010. 13:00h Rad BSK :
27.11.2010. 13:00h OFK Beograd Habitpharm Javor :
27.11.2010. 13:00h Hajduk Čukarički Stankom :
27.11.2010. 13:00h Partizan Metalac :
27.11.2010. 13:00h Inđija Sloboda Point Sevojno :
15. kolo
04.12.2010. 13:00h Metalac Hajduk :
04.12.2010. 13:00h Čukarički Stankom OFK Beograd :
04.12.2010. 13:00h Habitpharm Javor Rad :
04.12.2010. 13:00h BSK Borac :
04.12.2010. 13:00h Jagodina Spartak Zlatibor Voda :
04.12.2010. 13:00h Crvena zvezda Vojvodina :
04.12.2010. 13:00h Smederevo Inđija :
04.12.2010. 13:00h Sloboda Point Sevojno Partizan :
Leave A Comment