Beograd Film Festival biće zatvoren večeras, u petak, 6. februara, u 19 časova, projekcijom filma „Orlovi Republike“ reditelja Tarika Saleha u mts Dvorani.

Festival nastavlja da živi i nakon zvaničnog programa kroz BFF na BIS (7. i 8. februara), specijalni bis-program koji publici donosi pažljivo odabrane filmske naslove prikazane tokom ovogodišnjeg izdanja festivala. Tokom subote i nedelje, u bioskopima mts Dvorana i Dvorana Kulturnog centra Beograda (DKC) publika će imati priliku da pogleda neka od najzapaženijih i najgledanijih ostvarenja festivala.

Povezana vest:  Film Anđeline Džoli u srpskim bioskopima od 23. februara

 Ovogodišnji program bio je podeljen u nekoliko selekcija, a organizatori su najavili i novo izdanje za narednu godinu (29.1 – 5.2. 2027) kada će biti uvedena i zvanična takmičarska selekcija u okviru koje će se dodeljivati nagrada “Beogradska lasta”.

Ulaznice su u prodaji na blagajnama bioskopa i online putem linka: https://www.mtsdvorana.rs/filmovi/bff

BFF NA BIS

 mts Dvorana, sala 2

Povezana vest:  Filmski spektakl „Ne" sniman IMAX kamerama premijerno u bioskopu Cineplexx Galerija Belgrade

SUBOTA, 7. februar

13:00 – ORLOVI REPUBLIKE / Eagles of the Republic

16:00 – PALESTINA 36 / Palestine 36

19:00 – DERIŠTE / Urchin

21:00 – KASNA SLAVA / Late Fame

NEDELJA, 8. februar

13:00 – VELIKA KAPIJA / The Great Arch

16:00 – HRONOLOGIJA VODE / The Chronology of Water

19:00 – NOVI POČETAK / Rebuilding

21:00 – SUVOZAČ / Pillion

Povezana vest:  Eva Longorija i Eduardo Kruz opet zajedno

Dvorana Kulturnog centra Beograda

SUBOTA, 7. februar

14:00 KOKUHO

17:00 PLAVI TRAG / The Blue Trail

19:00 PERNATO STVORENJE / The Thing with Feathers

21:00 STRANAC / The Stranger

NEDELJA, 8. februar

14:00 BEZ IZBORA / No Other Choice

17:00 PRIVATAN ŽIVOT / A Private Life

19:00 FRANC / Franz

21:00 DA IMAM NOGE, ŠUTNULA BIH TE / If I Had Legs, I’d Kick You

Foto: Tarik Saleh