FSS_logo

FSS: Klubovi moraju da izmire dugove do 5. avgusta

 

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) dala je danas klubovima Superlige i Prve lige rok do 5. avgusta da izmire sva dugovanja. Kako se navodi, ova odluka je obavezujuća i odnosi se na sva dugovanja prema klubovima i igračima.

-U suprotnom, za one koji ne ispune tu obavezu, primeniće se odredbe novog Disciplinskog pravilnika, po kojem će takvima biti izrečena mera zabrane registrovanja novih igrača – navodi se u saopštenju Disciplinske komisije FSS-a.

Povezana vest:  Everton se bori za Ligu Evropa

Od klubova Superlige na listi onih od kojih se očekuje da do 5. avgusta izmire dugovanja su Partizan, Crvena zvezda, Vojvodina, OFK Beograd, Javor, Smederevo, Metalac, Jagodina i Borac.

Klubovi dužnici iz Prve lige su Banat, Kolubara, Napredak, Dinamo, Radnički iz Niša, Inđija, Srem, Zemun, Čukarički i Sloga.