13. kolo Jelen Super Lige

Kaluđerović potopio Lale

andrija_kaludjerovic_fkrad_fudU preostala dva meča 13. kola fudbalske Super lige Srbije danas je Napredak pobedio Jagodinu sa 2:1, a Rad je savladao Vojvodinu sa 1:0.

Vojvodina je treći put izgubila ove sezone i to od Rada na Banjici, koji zauzima pretposlednje mesto na tabeli. Pobednički gol za domaći tim postigao je Andrija Kaluđerović u 57. minutu.

Povezana vest:  Vučelić: Nema razloga da fudbaleri tako slabo igraju

Napredak je na svom terenu došao do važnih bodova u meču sa Jagodinom, a golove su postigli Leandro u 3. minutu i Jao u 89. dok je jedini pogodak za goste postigao Bojović u 5. minutu.

U mečevima u subotu postignuti su sledeći rezultati: OFK – Čukarički 4:1 Borac – Javor 1:0 Smederevo – BSK 1:1 Metalac – Spartak 0:0 Mladi radnik – Hajduk 1:3 Crvena zvezda – Partizan 1:2