SENIORKE, KUP CEV, OSMINA FINALA

TRIJUMF PANČEVKI

 

Odbojkašice Dinama iz Pančeva zabeležile su pobedu u prvoj utakmici osmine finala Kupa CEV. Pančevke su večeras na svom terenu, u dvorani Strelište, savladale Šparkase Klagenfurt iz Austrije sa 3:1, po setovima 21:25, 28:26, 25:16 i 25:21. Revanš utakmica će se odigrati narednog četvrtka, 14. januara od 18,30 časova u Klagenfurtu. Ukoliko eliminiše Austrijanke, Dinamo Azotara će u četvrtfinalu Kupa CEV igrati sa pobednikom duela Crvena zvezda – Menorka.

Povezana vest:  Večeras počinje jubilarno, deseto Svetsko prvenstvo klubova u konkurenciji odbojkaša

SENIORKE – KUP CEV – OSMINA FINALA:

UTORAK, 05. JANUAR – PANČEVO – DVORANA STRELIŠTE:

DINAMO AZOTARA – ŠPARKASE KLAGENFURT (AUSTRIJA) 3:1 (21:25, 28:26, 25:16, 25:21)

SREDA, 06. JANUAR – BEOGRAD – DVORANA ŠUMICE:

CRVENA ZVEZDA – MENORKA (ŠPANIJA)                17,30

REVANŠ UTAKMICE:

SREDA, 13. JANUAR – SITADELA DE MENORKA:

MENORKA – CRVENA ZVEZDA         20,30

 

ČETVRTAK, 14. JANUAR – KLAGENFURT:

ŠPARKASE KLAGENFURT – DINAMO AZOTARA         18,30

 

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA IZ SRBIJE U EVROPSKIM KUPOVIMA:

Povezana vest:  XXVI SVETSKA LIGA 2015., Srbija u A grupi I divizije sa Brazilom, Italijom i Australijom

SENIORI – INDESIT LIGA ŠAMPIONA – D GRUPA – 4. KOLO – SREDA, 06. JANUAR:

KRAGUJEVAC – DVORANA JEZERO:

RADNIČKI KREDI BANKA – TERUEL (ŠPANIJA)      18,00

 

 

SENIORI – KUP CEV – OSMINA FINALA:

SREDA, 06. JANUAR – BEOGRAD – DVORANA ŠUMICE:

CRVENA ZVEZDA – KEDJERŽIN (POLJSKA)       20,00

REVANŠ UTAKMICA:

SREDA, 13. JANUAR – KEDJERŽIN:

KEDJERŽIN – CRVENA ZVEZDA       18,00

 

SENIORKE – GM KAPITAL KUP IZAZIVAČA – ŠESNAESTINA FINALA:

Povezana vest:  KUP CEV 2016., NIS Spartak u osmini finala protiv Stince iz Bakaua – Crvena zvezda protiv Volej Kenica

SREDA, 06. JANUAR – VERT:

VERT (HOLANDIJA) – SPARTAK, SUBOTICA            20,00

REVANŠ UTAKMICA:

SREDA, 13. JANUAR – SUBOTICA – DVORANA DUDOVA ŠUMA:

SPARTAK – VERT                19,00 (RTV 1)

 

SENIORI – GM KAPITAL KUP IZAZIVAČA – ŠESNAESTINA FINALA:

SREDA, 06. JANUAR – KONSTANCA:

TOMIS KONSTANCA (RUMUNIJA) – RIBNICA, KRALJEVO       20,15 PO LOKALNOM, ODNOSNO 19,15 ČASOVA PO NAŠEM VREMENU.

REVANŠ UTAKMICA:

ČETVRTAK, 14. JANUAR – VRNJAČKA BANJA – DVORANA VLADE DIVAC:

RIBNICA – TOMIS KONSTANCA             19,00