KUGLANJE

 

PRVA LIGA GRUPA VOJVODINA (Ž) – 9. KOLO

 

Banat poražen u Bačkom Gradištu

 

SREM – SPARTAK 2964:2846 (5:3) Jovanović – Stojanović 0:1 (487:509, 1:3), Samardžić – Kočovski 0:1 (491:498, 2:2), Stojić – Ferenci 0:1 (469:490, 2:2), Baklaić – Katona 1:0 (478:470, 3:1), Rifert – Halas 1:0 (525:500, 3:1), Ralić – Husar 1:0 (514:379, 4:0). Sudija N. Jeftić.

EĐŠEG – PETROVARADIN 3148:3089 (6:2) Ćirilović – Stojkov 1:0 (538:523, 2:2), Dakić – Srdanov 1:0 (511:508, Neckov – Radaković 1:0 (539:515, 3:1), Gvozdenović – Popović 1:0 (537:506, 4:0), Brčin – Milosav 0:1 (519:531, 1,5:2,5), Ivanji – Mandić 0:1 (504:506. 2:2). Sudija M. Zurovac.

RADNIČKI – ALIMENTA 3008:2956 (6:2) Kukić – Mikašinović 1:0 (496:460, 3:1), Raonić – Feldejak 1:0 (494:461, 2,5:1,5), M. Đukić – Tonković 1:0 (520:515, 2:2), Oros – Krstić 0:1 (493:497, 2:2), S. Đukić – Kolbas 0:1 (481:511, 0:4), Dimitrijević – Ćirić 1:0 (524:512, 3:1). Sudija V. Šećerov.

Povezana vest:  ALPSKO SKIJANJE, Amerikanka Šifrin pobednica slaloma na Sljemenu

VOJVODINA –BANAT 2831:2761 (5:3) T. Kaćanski – Bajus 1:0 (486:453, 3:1), Lukač – Bugarski 1:0 (486:451, 3:1), N. Kaćanski – Petrović 0:1 (467:468, 2:2), Slavnić – Popov 0:1 (207:442, 1:3), Sekereš – Šević 0:1 (494:491, 1,5:2,5), Šibul – Vlajkov 1:0 (504:456, 4:0). Sudija D. Lalić.

Slobodna je bila ekipa Toze Markovića.

 

T. MARKOVIĆ         8          7          0          1          47:17   14

EĐŠEG           8          5          1          2          38:26   11

BANAT          8          4          1          3          33:31   9

ALIMENTA   8          4          0          4          32:32   8

RADNIČKI    8          2          3          3          31:33   7

SREM 8          3          1          4          29:35   7

PETROVARADIN    8          3          1          4          29:35   7

VOJVODINA            8          3          1          4          28:36   7

SPARTAK      8          1          0          7          21:43   2

Povezana vest:  Softbolašice radile doping test

 

PRVA VOJVOĐANSKA LIGA (M) – 9. KOLO

Dvojac daleko ispred svih

 

BEČEJ – TSK 2940:2950 (2:6) Takač – Majoroš 0:1 (487:532, 1:3), Rohaček – Mičutka 0:1 (461:486, 2:2), Stojnić – Vraga 1:0 (518:440, 3:1), Beretka – Bartok 0:1 (449:511, 1:3), Molnar – Tot 1:0 (537:504, 3:1), Zavarko – Giric 0:1 (488:477, 1:3). Sudija B. Radaković.

SLAVIA – ADA KOMPJUTERS 3089:2963 (6:2) Toman – Stanković 1:0 (524:495, 3:1), Mihajlov – Stojkov 0:1 (508:529, 1:39, Bireš – Hiža 1:0 (502:486, 2:2), Hrček – Benić 1:0 (510:475, 3:1), Strakušek – Oluić 0:1 (509:506, 1:3), Černjoš – Zrnić 1:0 (536:472, 4:0). Sudija J. Jonaš.

RADNIČKI LK – DOLINA 2916:2949 (3:5) Štajn – Tomašik 1:0 (515:439, 4:0), Jakovljević – Tepša 0:1 (477:500, 2:2), Kočiš – Beška 1:0 (489:496, 2,5:1,5), Grahovac – Meliš 1:0 (494:477, 3:1), Berta – Hornjaček 0:1 (485:506, 1:3), Ramić – Nađ 0:1 (456:531, 0:4). Sudija V. Savin.

Povezana vest:  Aman pobednik prvog takmičenja turneje Četiri skakaonice

POLET – ROTOGRAFIKA 3485:3287 (7:1) Štulić – Kujundžić 1:0 (602:237, 4:0), Ivanković – Petrić 1:0 (594:584, 2:2), Dojić – Skenderović 1:0 (568:549, 3:1), Zoran Pavlic – Švraka 1:0 (553:536, 2:2), Zdenko Pavlic – Bečkei 1:0 (638:581, 4:0), Sunajko – Trivanović 0:1 (530:558, 1,5:2,5). Sudija M. Mitić.

Slobodna je bila ekipa Spartaka.

 

POLET            8          6          1          1          46:18   13

DOLINA        8          6          1          1          41,5:22,5         13

A. KOMPJUTETRS   8          4          0          4          33:31   8

TSK     7          4          0          3          31:25   8

SLAVIA         8          4          0          4          30:34   8

BEČEJ            8          4          0          4          29:35   8

ROTOGRAFIKA       8          3          0          5          27,5:36,5         6

SPARTAK      7          3          0          4          23:33   6

RADNIČKI LK         8          0          0          8          19:45   0