Derbi Kolubari

nedeljko_jovanovic_kolubara_rukometRukometaši lazarevačke Kolubare pobedili su na Banjici Partizan 36:30, kao gosti u derbiju 13.kola Superlige Srbije. Tim Kolubare, pojačan iskusnim Nedeljkom Jovanovićem je iskoristio svoje iskustvo kao glavno oružje na terenu sportskog centra „Banjica“. Crno-beli rukometaši su  parirali rivalu tokom prvog poluvremena ali su u nastavku meča ostali bez daha i posustali pred dobro organizovanom odbranom Kolubare. Bivši reprezentativac Srbije Nedeljko Jovanović postigao je šest golova za Kolubaru, dok je najupečatljiviji utisak ostavio igrač Lazarevčana Nemanja Pribak, postigavši 10 golova. Partizan se porazom znatno udaljio od titule, jer crno-beli sada zaostaju sedam bodova za Kolubarom i Crvenom zvezdom.

Povezana vest:  Partizan se porazom oprostio od Lige šampiona