radnicki kikinda

Rukometašice Radničkog bolje od ekipe iz Kinkinde

Rukometašice Radničkog su u okviru 11-og kola savladale ekipu Kikinde rezultatom 33-17,poluvreme 14-7.Izabranice trenera Radosavljevića su od prvog minuta zaigrale odlično i granitnom odbranom zaustavile protivnice na samo 7 golova za prvih 30 minuta.
U drugom poluvremenu tempo nije opadao a Tigrice su na momente atraktivnom igrom razgalile domaću publiku.Do kraja utakmice trener domačih je dao priliku svim igračicama što su one znalački iskoristile.
Ponovo je najefikasnija bila reprezentativka Sanja Radosavljević sa 15 postignutih golova,Anđela Janjušević je dodala 4 gola na svoj konto.
Igrač utakmice Sanja Radosavljević.

Povezana vest:  OBELEŽENO 60 DANA DO POČETKA EVROPSKOG PRVENSTVA, Pomama za Tasom u Nišu

ŽRK Radnički – ŽORK Kikinda 33:17 (14:7)
Kragujevac: Hala „Jezero“. Gledalaca : 200
Sudije: Nikola Vasilijić,Predrag Zdravković
Sedmerci: Radnički 4(3), Kikinda 3(2)
Isključenja: Radnički 6 min, Kikinda 10 min

Radnički : Ćosić( 9 odbrana), Petrović, Prijović 3, Tanić 3,S. Radosavljević 15,N.Radosavljević Radović 2, Stajković, Simić 1, Lukić 1, Risović ( 18odbrana), Dukić 3,Tatar 1, Kulić, Todorović,Janjušević 4
Kikinda : Aleksić ( 8 odbrana), Bajkin, Šicar 1, Mitrović 5, Ardala 2, M.Agbaba, Lazendić 5, Kovačić 1, J.Agbaba 2, Đurašinović ( 3 odbrane), Stepanović, Sivčev, Lazić, Ristić 1.

Povezana vest:  EP SRBIJA 2012, Karađorđević čestitao uspehe srpskim sportistima

U okviru sledećeg 12-og kola Radnički gostuje u Kučevu istoimenoj ekipi.