Saragosa_FKSaragosa sa 10 igrača odigrala nerešeno

Fudbaleri Saragose su sa 10 igrača danas uspeli da odigraju nerešeno 2:2 sa Sportingom, u šestom kolu Primere.

Fudbaler Srbije i Saragose Ivan Obradović postigao je autogol, kojim je Sportig poveo u 33. minutu. Domaći tim je od 47. minuta igrao bez Jiržija Jarošika zbog crvenog kartona, što je bilo dovoljno da Dijego Kastro dva minuta kasnije iz penala povisi vođstvo Sportinga na 2:0.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Junajted, Bajern, Inter žele da potvrde drugu fazu

Kada se činilo da će gosti osvojiti sva tri boda, raspoloženi Floran Sinama Pongol je za četiri minuta drugog poluvremena (u 57. I 61. minutu) uspeo da postigne dva gola i donese bod Saragosi.

U drugom meču Real Sosijedad je pobedio Espanjol sa 1:0, pogotkom Huana Danije Forlina.

U poslednjem današnjem meču sastaju se vodeća Valensija, koja je u Ligi šampiona izgubila od Mančester junajteda i Atletik Bilbao.