U kišnoj beogradskoj večeri, jedno mesto bilo je prepuno osmeha, dobrog raspoloženja i energije. U Immo Centru na Novom Beogradu okupile su se poznate ličnosti srpske javne scene, na takmičenju u „live“ karaokama, kako bi pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija. Naravno, o ovom takmičenju, koje je mnogo više od obične zabave sa karaokama, nije bilo pobednika i poraženih, dobrih i loših pevača, već samo ljudi dobre volje i velikog srca.

Povezana vest:  Predstavljamo vam dragulj sezone MAC Technakohl Liner olovku za oči

Uz besprekorno uvežbanu i energičnu grupu Plutonia takmičenje su otvorili domaćini, Marina Kotevski i Saša Ignjatović koji je, da takmičarima razbije tremu, otpevao „Dobar dan“ benda DLM, a potom su na bini svoje pevačko umeće oprobali Luka Tešanović, Iskra Brajović, Marija Lazić, Katarina i Danijel Korša, Srđan Ilić, Jelena Matijašević, Rade Ćosić, Jovana Milovanović i Miloš Milovanović.

Povezana vest:  Novi Reebok video promoviše dobre strane aktivnog načina života

Bilo je tu svega, od teškog falširanja, recitovanja, glume i stendapa, sve do sjajnih interpretacija i ozbiljnih scenskih nastupa na kojima bi im pozavidele i velike pop/rok zvezde. Zato žiri, u kojem su sedeli Saška Janković, Mari Mari, Anita Lazić, Ana Sakić, Natalija Milosavljevič, Irena Jovanović, Ašok Murti, Dušan Kaličanin, Anja Mit, Sofija Rajević i Darko Mitrović nije imao nimalo jendostavan zadatak.

Povezana vest:  Svetski dermakozmetički brend CeraVe napokon je stigao u Srbiju!

Ipal, žiri je prelomio da je najbolji utisak ostavio voditelj Miloš Milovanović, kome je uručen ček na 50.000 dinara. On je odlučio da nagradu pokloni Osnovnoj školi „Radivoj Popović“ u Zemunu, koja se bavi vaspitanjem i obrazovanjem dece sa oštećenim sluhom, razvojnom disfazijom, autizmom, disharmoničnim razvojem, govorno-jezičkim problemima.