brucewillis

Brus Vilis možda u nastavku filma Dži Aj Džo

 

Holivudski veteran Brus Vilis pregovara o ulozi u nastavku filma „Dži Aj Džo: uspon kobre“, objavio je Holivud riporter. Vilis bi u filmu „G.I. Joe 2: Retaliation“ igrao generala Džoa Koltona koji je, kako je opisano u stripu iz 1980-ih, osnovao elitnu jedinicu „Dži Aj Džo“.

Povezana vest:  Venders, Louč i Belokio na 29. Festivalu autorskog filma

Film će režirati Džon Ču, a u glumačkoj postavi su još Dvejn Džonson, Adrijana Palicki i Rej Stivenson. Snimanje će početi ovog meseca u Nju Orleansu, a planirano je da film u bioskope stigne 29. juna 2012.

Vilis koji je nedavno snimio akcioni film „RED“, posle toga je igrao u trilerima „Cold Light of Day“ i „Looper“ koji još nisu u distribuciji.

Povezana vest:  "Prelepo" i "Put u nepoznato" u bioskopima od 7. aprila