kolubara-spartak-kup_2012

SENIORKE – 46. KUP SRBIJE – FINALNI TURNIR
Sutra u finalu Crvena zvezda – NIS Spartak od 18,00 časova (RTS 2)

Odbojkašice NIS Spartaka iz Subotice plasirale su se u finale 46. Kupa Srbije, pošto su večeras, u drugom polufinalu, pobedile Kolubaru sa 3:0, po setovima 26:24, 25:21 i 25:19, posle 83 minuta igre. Utakmicu u dvorani SRC Kolubara u Lazarevcu posmatralo je 1100 gledalaca, a sudili su Vladimir Simonović i Stanislava Simić.
Tokom prva dva seta Subotičanke sui male prednost od početka, s tim što su u završnici prvog seta dozvolile Kolubari da se vrati u igru. Ipak, iskusnije odbojkašice NIS Spartaka su povele sa 1:0, a potom prilično lako i sa 2:0 u setovima. U trećem setu Kolubara je odlično počela i imala prednost do sredine seta, kada su Subotičanke potpuno preokrenule rezultat i zasluženo slavile.
U finalu 46. Kupa Srbije za odbojkašice igraće Crvena zvezda – NIS Spartak, sutra od 18,00 časova uz direktan prenos na RTS 2.

SENIORKE – 46. KUP SRBIJE – FINALNI TURNIR (18. I 19. FEBRUAR) – LAZAREVAC (DVORANA SRC KOLUBARA):