Esteban Cambiasso inter

Inter remizirao u Milanu

Fudbaleri Intera i Torina odigrali su večeras u Milanu nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 22. Kola italijanske Serije A. Inter je i udrugom uzastopnom meču u ligi remizirao i tako znatno smanjio šanse u borbi za titulu.

Domaćin je prvi došao do prednosti, u petom minutu gol je postigao defanzivac Intera Kristijan Kivu. Torino je do izjednačenja došao u 23. minutu, a strelac je bio Roberto Međiorini. Isti igrač preokrenuo je rezultat u 52. minutu, a konačan rezultat i bod milanskom timu doneo je Esteban Kambijaso u 67. minutu.

Povezana vest:  Milan otkupio Toresov ugovor, sledi razmena za Ćerćija

Inter je ovim remijem ostao na četvrtom mestu na tabeli sa 39 bodova, deset manje od lidera Juventusa, koji ima prednost od tri boda u odnosu na drugoplasirani Napoli, dok je Lacio treći sa 43.